همکاری 800 تشکل مردمی با آستان قدس رضوی

مشهد- ایرنا- مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: 800 تشکل جوان مردمی در سراسر کشور همکار این موسسه در پیشبرد برنامه های آن با هدف کلی ترویج و تعمیق فرهنگ رضوی هستند.

مجتبی مختاری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این تشکلها به همراه شخصیتهای مطرح جهان اسلام به عنوان نمایندگان جبهه های مقاومت در منطقه خاورمیانه روزهای ششم و هفتم دی جاری در نخستین همایش بین المللی تشکلهای جوانان رضوی و کمیته های فرهنگی همکار آستان قدس در مشهد گرد هم می آیند.
وی ادامه داد: همایش بین المللی تشکلهای جوانان رضوی و کمیته های فرهنگی همکار آستان قدس رضوی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ناب اسلامی و تعالیم رضوی در دو عرصه ملی و بین‌ المللی هفته جاری در مشهد برگزار می شود
مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: در این همایش علاوه بر حضور مسئولان و مدیران ملی و استانی نمایندگان جبهه‌ های مقاومت از بحرین، لبنان، لیبی، سوریه، عراق، یمن و سایر کشورهای منطقه، اعضای مجلس خبرگان رهبری و نمایندگان ولی فقیه در استانها حضور می یابند.
وی افزود: امضای 15 تفاهم‌نامه همکاری بین آستان قدس رضوی و حوزه‌ های مختلف با محوریت نوجوانان و جوانان، برگزاری کمیسیونهای تخصصی برنامه ‌ای و موضوعی از برنامه های جنبی همایش است.
خبرنگار: میترا عبداللهی **انتشار: حسین کریم زاده

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همکاری 800 تشکل مردمی با آستان قدس رضوی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.