حدود 30 هکتار از جنگل بهمنان سوادکوه در آتش سوخت

ساری – ایرنا – معاون فرماندار سوادکوه گفت که طی برآورد اولیه حدود 30 هکتار از برگ های جنگلی و بوته ایی جنگل 'بهمنان ' سوادکوه در آتش سوخت .

عین الله طالبی شامگاه یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : این اتش سوزی از صبح امروز اغاز شده و با تلاش نیروهای یگان منابع طبیعی ، آتش نشانی ، اهالی منطقه ، نیروهای بسیج و سپاه عصر امروز آتش مهار شده است .
وی با بیان اینکه خوشبختانه این آتش سوزی به درختان تنومند آسیبی نرسانده است ، گفت : تنها پنج اصله درخت توخالی در اثر آتش سوخته است .
معاون فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه اکیپی از نیروهای امدادی در این محل حضور دارند ، افزود : ممکن است با احتمال وقوع باد ، آتش بار دیگر به این جنگل سرایت کند که با حضور این نیروها می توان به راحتی آتش را مهار کرد.
** وقوع اتش در کردآباد سوادکوه
طالبی از وقوع آتش در کردآباد سوادکوه خبر داد و گفت که حوالی ساعت 18:30 دقیقه امروز آتش درجنگل کردآباد سوادکوه آغاز شده است که نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی ، آتش نشانی و نیروهای بسیجی به محل اعزام شدند.
وی گفت که همچنان دلیل اصلی این آتش سوزیها مشخص نیست و نیروها در حال مهار کردن اتش هستند.
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی **انتشار دهنده: محسن حسن نیا
7334/1899

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حدود 30 هکتار از جنگل بهمنان سوادکوه در آتش سوخت» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.