فرماندار دزفول:بی احتیاطی هنگام پر کردن کپسول گاز علت انفجار بوده است

دزفول - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول گفت:علت حادثه انفجار مخزن گاز در دزفول بی احتیاطی هنگام پر کردن کپسول بوده است.

انفجار مخزن گاز مایع در تاسیسات شرکت پرسی گاز واقع در سه راهی شهرک حمزه بخش سردشت دزفول در عصر روز یکشنبه موجب آتش سوزی گسترده و وحشت مردم دزفول شد.
صدای این انفجار علاوه بر دزفول در شهرهای اندیمشک و گتوند نیز شنیده شده است.
حبیب اله آصفی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این انفجار تعدادی مصدوم بر جای گذاشت که برخی به صورت سرپایی مداوا شده و از بیمارستان مرخص شدند.
وی با بیان اینکه این حادثه تا این لحظه فوتی نداشته است اظهار کرد:آتش سوزی با تلاش نیروهای آتش نشانی و سایر دستگاه های امدادی کاملا مهار شده و با هماهنگی دستگاه های ذیربط شرایط به روال عادی بازگشته است.
به گزارش ایرنا از اورژانس 115 در حادثه انفجار گاز و آتش سوزی ناشی از آن هفت نفر مصدوم شدند که 2 نفر از آنان به دلیل شدت سوختگی به اهواز اعزام شدند.
گفته می شود تاکنون از اعضای خانواده سرایدار ساکن در محل حادثه خبری در دست نیست.
6068/7278
خبرنگار : رقیه کردی** انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار دزفول:بی احتیاطی هنگام پر کردن کپسول گاز علت انفجار بوده است» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.