سیاست های اقتصاد مقاومتی در ستاد دادگستری اصفهان اجرا می شود

اصفهان - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در ستادی که به این منظور مهر امسال در دادگستری اصفهان تشکیل شده، اجرا می شود.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، احمد خسروی وفا روز یکشنبه در دومین جلسه ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه افزود: دستورالعمل پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستگاه قضا از سوی ریاست قوه قضاییه در شهریور امسال ابلاغ شد.
وی اظهارکرد: این دستورالعمل به منظور استفاده مطلوب از ظرفیت های قوه قضاییه در تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و هماهنگی بخش های مختلف با یکدیگر و با دستگاه های اجرایی ذیربط در راستای امنیت سرمایه گذاری، رفع موانع حقوقی - قضایی تولید و اشتغال و مبارزه با مفاسد اقتصادی در چارچوب وظایف و اختیارات قوه قضاییه ابلاغ شده است.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان افزود: براساس تکالیفی که در دستورالعمل ابلاغی برای ستادهای استانی در نظر گرفته شده است با تشکیل سه کمیته ' حقوقی و نظارت قضایی' ، ' حمایت قضایی از سرمایه گذاری ' و ' مشاوره و داوری ' نسبت به تعیین وظایف هر یک از این کمیته ها اقدام شده است.
خسروی وفا پیش بینی کرد که با پیگیری های مستمر این ستاد شاهد اجرایی شدن سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات مقام معظم رهبری باشیم.
گزارش اقدامات صورت گرفته و بررسی مصوبات جلسه قبل و بحث در خصوص ترکیب اعضای تشکیل دهنده کمیته های سه گانه ستاد از جمله مباحث این جلسه بود.
دستورالعمل پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه‌قضاییه در ۲۲ ماده و ۷ تبصره روز 29 شهریور سالجاری به تایید رئیس قوه قضاییه رسید و به دادگستری های استان ها ابلاغ شد.
ت/6994 / 2093 ** خبرنگار: آرزو فلاح ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاست های اقتصاد مقاومتی در ستاد دادگستری اصفهان اجرا می شود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.