تندباد با سرعت 95 کیلومتر بر ساعت میاندوآب را در نوردید

مهاباد- ایرنا- تندباد شدید با سرعت 95 کیلومتر بر ساعت شهرستان میاندوآب در جنوب آذربایجان غربی را درنوردید و موجب شکسته شدن درختان، شیشه مغازه ها و ریزش دیوارهای روستایی شد.

به گزارش ایرنا، این تند باد که از صبح امروز 'یکشنبه' در میاندوآب آغاز شده و سبب غبارآلود شدن هوای این شهر شده اما خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندیده است.
وزش باد شدید که همچنان در میاندوآب ادامه دارد، در معابر عمومی مردم را با مشکل مواجه کرده و اختلالاتی را در زندگی روزمره مردم به وجود آورده است.
به گفته رئیس اداره هواشناسی میاندوآب در برخی از نقاط این شهرستان از امشب بارش پراکنده باران آغاز می شود به طوری که در ارتفاعات و مناطق کوهستانی بارش ها به شکل برف خواهد بود.
احمدعلی بنایی افزود: فردا نیز با تداوم بارش ها و با کاهش دمای هوا تا 6 درجه، بارش ها به شکل برف ادامه می یابد.
شهرستان میاندوآب با بیش از 277 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
9871/3093/3072
** خبرنگار: زین العابدین شیخی ** تنظیم کننده:پیمان پاکزاد ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تندباد با سرعت 95 کیلومتر بر ساعت میاندوآب را در نوردید» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.