کلیات لایحه بودجه سال 97 مرتبط با حوزه کمیسیون انرژی تصویب شد

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه بودجه سال 97 مرتبط با حوزه انرژی در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، فریدون حسنوند در تشریح کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دستورکار امروز کمیسیون بررسی تبصره و کلیات بودجه سال 97 مرتبط با حوزه کمیسیون انرژی بود که پس از بحث و بررسی موافقان و مخالفان تصویب شد.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این نشست درخصوص برخی تبصره‌ها و بندهای تبصره‌ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت، افزود: نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، مرکز پژوهش‌ها، برخی سازمان‌ها و نمایندگان کمیسیون انرژی نظرات خود را در این جلسه مطرح کردند که نمایندگان کمیسیون انرژی معتقدند که برخی اصلاحات و الحاقات باید نسبت به لایحه بودجه سال 97 اعمال شود.
حسنوند با اشاره به اینکه کمیسیون انرژی در روزهای آتی وارد جزئیات تبصره‌های بودجه می‌شود، ادامه داد: اعضای کمیسیون درباره برخی تبصره‌ها بحث جدی دارند به ویژه تبصره 14 و 18 که درباره موضوعات مهمی هستند و این تبصره‌ها می‌تواند تغییرات کلی روی بودجه کشور داشته و حتی می‌تواند تبعات اقتصادی و سیاسی داشته باشد.
به گزارش خانه ملت، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعضای کمیسیون انرژی مجلس به دنبال این هستند که با صبر و حوصله و بررسی زوایای مختلف تصمیمات لازم را در خصوص بودجه 97 اتخاذ کنند.
سیام**3061*1449*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان راد

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کلیات لایحه بودجه سال 97 مرتبط با حوزه کمیسیون انرژی تصویب شد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.