رفع مشکل 12 واحد تولیدی و صنعتی در استان تهران

تهران- ایرنا- مشکلات 12 واحد تولیدی و صنعتی با تائید نظر استاندار تهران در بخش های مختلف بررسی و مرتفع شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عصر امروز (یکشنبه) به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران برگزار شد که در ابتدای این جلسه محمد رضا مس فروش رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گزارشی از اقدامات سازمان در راستای ایجاد تسهیلات برای تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و بهره مندی از تسهیلات بانکی ارائه داد.
براساس گزارش ارائه شده قرار است واحدهای بالای 100 نفر در ایجاد اشتغال برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شوند.
در ادامه جلسه وضعیت 12 تولیدکننده و صاحبان صنایع که مشکلات آنها در کمیته ای بررسی شده است برای تصویب مطرح شد.
مشکلات واحدهای تولیدی با تامین اجتماعی، مالیات و بانک ها در جلسه بررسی شد و با دستور استاندار مورد تایید و تصویب قرار گرفت تا با اتخاذ تصمیماتی در جهت ایجاد فرصت برای بازپرداخت وام بانکی، تنفس بازپرداخت بدهی ها و یا تقسیط بدهی ها در بخش های مالیاتی و بدهی بانکی اقدام شد.
جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عصر امروز (یکشنبه) به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، محمد رضا مس فروش رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت، علیرضا قاسمی فرزاد مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری تهران و با حضور جمعی از سرمایه گذاران و صاحبان صنایع برگزار شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7243//1348

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفع مشکل 12 واحد تولیدی و صنعتی در استان تهران» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.