پارس جم0-گسترش فولاد2/داماد،حریف پدرزن نشد

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال با برتری تیم گسترش فولاد مقابل پارس جنوبی به پایان رسید تا جمی ها از فرصت توقف پرسپولیس صدرنشین استفاده نکنند.

به گزارش تابناک ورزشی، هفته شانزدهم لیگ برتر هفدهم امروز (یکشنبه) با دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و گسترش فولاد تبریز از ساعت 16:30 در ورزشگاه تختی جم به پایان رسید که در این دیدار تیم گسترش فولاد موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد میهمان خود بگذرد. گل‌های این دیدار را پیمان بابایی در دقیقه 18 و احمد موسوی در دقیقه 7+90 به ثمر رساندند.

قضاوت دیدار پارس جنوبی - گسترش فولاد را رضا مهدوی بر عهده داشت. او در این دیدار به ادسون هنریکه و عزیز معبودی از تیم گسترش کارت زرد نشان داد. با این پیروزی شاگردان فیروز کریمی 23 امتیازی شدند و به رده هفتم جدول صعود کردند و به سومین پیروزی متوالی خود در این فصل رسیدند. تیم پارس جنوبی هم با وجود شکست در این دیدار با 29 امتیاز در رده دوم جدول باقی‌ ماند.

فیروز کریمی پدرهمسر مهدی تارتار است و با این برد نشان داد که هنوز فوت آخر را به شاگرد سابقش نیاموخته تا در این دیدار بزرگ، دومین شکست خانگی پارس جم بالانشین را رقم بزند.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری تابناک، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پارس جم0-گسترش فولاد2/داماد،حریف پدرزن نشد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری تابناک، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.