آیا گل پرسپولیس به فولاد خطا بود؟

آیا تک گل پرسپولیس در خانه فولادخوزستان خطا بود؟ این پرسشی است که بازیکنان فولاد با اعتراض به دار مطرح کردند و تصاویر آهسته ای هم پخش نشد تا بیننده تلویزیونی متوجه این موضوع شود.

به گزارش تابناک ورزشی، گل مهم گادوین منشا به حامد لک که پس از مدتها گل نزنی این مهاجم به ثمر رسید، با اعتراض شدید فولادی‌ها بخصوص حامد لک همراه شد. پرسپولیس روی سانتر محسن مسلمان و ضربه سر منشا، بیست‌وهشتمین گل این فصل‌اش را زد. ولی فولادی‌ها معتقد بودند که این گل در شرایط خطای مهاجم روی گلر به ثمر رسید. تا جایی که حامد لک هم جلو آمد و با اعتراض شدید به داور و کمک‌داور، کارت زرد گرفت و جریمه شد. ولی لک به چه چیزی اعتراض داشت؟

در صحنه‌ای که لک برای مهار توپ ارسال شده قصد خروج از دروازه را داشت، به نظر می رسد با ممانعت منشا مواجه شد. آن طور که از تصاویر مبهم پیداست و البته نمی توان قطعی نظر داد، گادوین منشا دست‌اش را بالا آورده و مانع از دفع یا مهار توپ توسط لک شد. اتفاقی که از نظر فولادی‌ها خطا بود ولی داور مسابقه اعتقادی به این موضوع نداشت. در نمای تلویزیونی اینطور مشخص است که منشا زودتر از لک به هوا پرید و این دروازه‌بان در حالتی نامتعادلی که داشت نتوانست موفق به دفع توپ ارسالی شود. اتفاقی که باعث شد پرسپولیس به فولاد گل بزند.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری تابناک، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیا گل پرسپولیس به فولاد خطا بود؟» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری تابناک، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.