تلاش رژیم صهیونیستی برای ساخت ۳۰۰ هزار واحد مسکونی در قدس

تلاش رژیم صهیونیستی برای ساخت ۳۰۰ هزار واحد مسکونی در قدس شهرک های رژیم صهیونیستی شناسهٔ خبر: 4181686 - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹ بین الملل > خاورمیانه و آفریقای شمالی رسانه های رژیم صهیونیستی از تصمیم صهیونیستها برای ساخت ۳۰۰ هزار واحد مسکونی غیرقانونی جدید در قدس شریف خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی صباح، رسانه های رژیم صهیونیستی از راه اندازی کمپین حمایت از ساخت ۳۰۰ هزار واحد مسکونی توسط «یوآو گالانت» وزیر مسکن رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی از این طرح به عنوان بخشی از پروژه موسوم به «اورشلیم بزرگتر» یاد کرده و هدف آن را ساخت خانه های بیشتر در مناطق فلسطینی نشین قدس اشغالی معرفی کرد.

به گفته این رسانه صهیونیست، اکثر این منازل مسکونی قرار است در منطقه ای فراتر از اراضی ۱۹۶۷ ساخته شود.

وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه ای، طرح مذکور را نتیجه مستقیم تصمیم ترامپ دانسته و اعلام کرد: این بخشی از پروژه استعماری است که در قدس، دره اردن و الخلیل در حال رخ دادن است. 

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری مهر، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تلاش رژیم صهیونیستی برای ساخت ۳۰۰ هزار واحد مسکونی در قدس» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری مهر، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.