بانک سرمایه در ورامین زمین گیر شد

بانک سرمایه در ورامین زمین گیر شد مسابقه والیبال شهرداری ورامین و نوشیدنی شمس شناسهٔ خبر: 4181701 - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱ استانها > تهران ورامین- تیم والیبال شهرداری ورامین توانست، از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر ، بانک سرمایه را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال شهرداری ورامین و بانک سرمایه از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر کشور، در سالن ورزشی شهید گلعباسی و از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

شهرداری ورامین در این مسابقه که از حمایت هواداران پرشور خود برخوردار بود، توانست ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به نفع خود به پایان برساند.

اما این شاگردان مصطفی کارخانه بودند، که ست دوم بازی خوبی به نمایش گذاشته و در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ برنده این ست شدند، تا هر ۲ تیم در ست شماری برابر شوند.

در ادامه شهرداری ورامین توانست در ۲ ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی برسد، تا در نهایت مسابقه را با نتیجه ۳ بر یک به نفع خود به پایان رسانده و تیم صدرنشین را زمین گیر کند.

بانک سرمایه پیش از این مسابقه با کسب ۳۳ امتیاز از ۱۱ مسابقه با فاصله ۸ امتیازی با شهرداری تبریز در صدر جدول تکیه زده بود و شهرداری ورامین در رده ششم جدول بود.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری مهر، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بانک سرمایه در ورامین زمین گیر شد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری مهر، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.