زمانی: دولت به استقلال و پرسپولیس نگاه ویژه ای داشته است/استقلال به روز های اوج خود رسیده است

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: دولت در بعضی مواقع هم به تیم استقلال و هم به تیم پرسپولیس به طور ویژه توجه داشته است.

زمانی: دولت به استقلال و پرسپولیس نگاه ویژه ای داشته است/استقلال به روز های اوج خود رسیده استحسن زمانی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در مورد اینکه مطرح شده دولت توجه کمتری به استقلال دارد گفت: همانطور که پیش از این اعلام کردم چنین چیزی درست نیست چرا که دولت به صورت یکسان به استقلال و پرسپولیس توجه می کند و جدا از این، مسئولان دولت حتی در بعضی مواقع هم به استقلال و هم به پرسپولیس به طور ویژه توجه داشته اند.همچنین زمین صنایع دفاع نیز با پیگیری من و دیگر مدیران باشگاه انجام و با لطف و حمایت مسئولان دولت این امر محقق شد.به همین دلیل گفتم دولت حتی در جاهایی بیشتر استقلال را مورد توجه قرار داده. دولت هیچ گاه این دو تیم را نادیده نمی گیرد و هر آنچه را که در هر مقطعی نیاز استقلال و پرسپولیس خواهد بود را در اختیار آنها قرار می دهد.

مطالبات بازیکنان و کادر فنی پرداخت می شود

او درباره وضعیت پرداختی بازیکنان گفت :با توجه به هماهنگی هایی که انجام دادیم در نهایت طبق زمان بندی قرارداد بازیکنان پرداخت می شود تا سقف دریافتی آنها به 50 درصد برسد. خوشبختانه ما هیچ مشکلی امسال در رابطه با تامین منابع مالی برای پرداخت قرارداد کادر فنی و بازیکنان نداریم.

بازیکن مورد نیاز شفر جذب می شود

زمانی همچنین در مورد جذب بازیکنان جدید گفت:طبق درخواست شفر بررسی یک یا 2 بازیکن در دستور کار قرار گرفته که به طور حتم پس از اقدامات لازم مدیر عامل باشگاه بازیکن مورد نیاز سرمربی تیم را جذب می کند.

بازیکنان استقلال باید بدانند در باشگاه بزرگی همچون استقلال قرار دارند

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین در مورد هک شدن اینستاگرام مهدی قائدی و حواشی اخیر اتفاق افتاده برای این بازیکن گفت:در هر صورت تمامی بازیکنان استقلال باید بدانند در باشگاه بزرگی همچون استقلال قرار دارند و به همین منظور آنها نباید اجازه دهند هر فردی به حریم خصوصی شان ورود کند.

2 عضو جدید به کمیته فنی اضافه شدند

زمانی همچنین در مورد حضور همدانی و حسن زاده در کمیته فنی باشگاه گفت:با توجه به تصویبی که در هیئت مدیره صورت گرفت قرار است از این پس همدانی و حسن زاده فعالیت خود را در این کمیته آغاز کنند.در مورد نوری هم قرار شد از حضور او در آکادمی باشگاه استفاده شود.

وضعیت جباری را شفر مشخص می کند

عضو هیئت مدیره استقلال همچنین درباره وضعیت جباری بیان کرد:در مورد وضعیت این بازیکن هم شفر تصمیم گیرنده نهایی است و این موضوع در نشست هیئت مدیره به تصویب رسید.

استقلال به روز های اوج خود رسیده است

زمانی درباره دیدار امروز استقلال و صنعت نفت آبادان بیان کرد:روز های خوب استقلال را از هفته دهم مسابقات پیش بینی می کردم اما افرادی بودند که به پیش بینی های من اعتقاد نداشتند که جا دارد آنها از من عذر خواهی کنند چرا که خیلی از مواردی را که می گفتم جدی نمی گرفتند. خوشبختانه تمام پیش بینی های من که به شوخی گرفته می شد به واقعیت پیوست چرا که به فوتبال شناخت کامل دارم.بازی امروز استقلال روان،جالب و با برنامه بود و باید بگویم استقلال تازه به روز های اوجش رسیده است و ما هم امیدواریم همین روند در رقابت های جام حذفی و لیگ برتر ادامه داشته باشد و همچنین بتوانیم در مسابقات جام باشگاه های آسیا نیز نتیجه بگیریم.

از تمامی بازیکنان،کادر فنی و هیئت مدیره تشکر می کنم

او ادامه داد:جا دارد از تک تک بازیکنان و کادر فنی و تمامی همکارانم در هیئت مدیره که همه عوامل را برای این برد ها فراهم کردند تشکر کنم تا به این ترتیب اعضای تیم بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند.خوشبختانه از نظر مالی مشکلی نداریم و این مسئله از لحاظ روحی و روانی به تیم کمک می کند.

پاداش بازیکنان در صورت جلسه هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره پرداخت پاداش بابت برد های تیم گفت: قطعا در نشست هیئت مدیره بر اساس پیشنهاد مدیر عامل باشگاه نسبت به پرداخت پاداش به بازیکنان تصمیم می گیریم.

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران جوان، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زمانی: دولت به استقلال و پرسپولیس نگاه ویژه ای داشته است/استقلال به روز های اوج خود رسیده است» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران جوان، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.