عیسی‌زاده: از استقلال در جام حذفی انتقام می‌گیریم

عیسی‌زاده: از استقلال در جام حذفی انتقام می‌گیریم
علی عیسی زاده

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: ما انتقام این شکست را در جام حذفی از استقلال خواهیم گرفت.

به گزارش ایسنا، علی عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه فوتبال صنعت نفت آبادان پس از شکست سنگین تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان ما تلاش‌شان را کردند. آن‌ها تا اوایل نیمه اول هم خوب بازی کردند. ما در سه زمان کوتاه سه بازی سنگین در تهران مقابل پرسپولیس و استقلال داشتیم که این بازی‌ها فشار زیادی روی تیم ما آورد. یک تعدادی از بازیکنان‌مان در این یکی دو روزه بیمار شدند. 

او درباره روند باشگاه صنعت نفت پس از کش و قوس‌هایی که با کمالوند سرمربی این تیم داشتند، تصریح کرد: ما از کمالوند حمایت می‌کنیم. ما حتما انتقام این شکست را در جام حذفی از استقلال خواهیم گرفت.

او در رابطه با فشردگی بازی‌های لیگ و جام حذفی اظهار کرد: ما برای اینکه به سازمان لیگ کمک کنیم تا بتوانند برنامه‌شان را مرتب اجرا کنند بازی عقب افتاده‌ای که با پرسپولیس داشتیم را در تعطیلات نیم فصل برگزار کردیم. در صورتی که تمام تیم‌ها در این تعطیلات استراحت می‌کردند. فشار زیادی به بچه‌های ما آمده بود. همان طور که ما به سازمان لیگ و فدراسیون کمک کردیم، آن‌ها هم باید شرایط را برای ما فراهم کنند که در یک موقعیت برابر مقابل  استقلال قرار بگیریم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در پاسخ به این سوال که آیا کمالوند در جلسه‌ی هیات مدیره دیروز (شنبه) شرکت کرده است، گفت: جلسه کاملا مثبت بود.

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایسنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عیسی‌زاده: از استقلال در جام حذفی انتقام می‌گیریم» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایسنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.