واکنش طنز کاربران به گرانی تخم‌مرغ/ املت رو با تخم‌مرغ شانسی درست کنید! +عکس

در پی افزایش قیمت برخی از اقلام پرکاربرد مصرفی در هفته گذشته، تخم مرغ با افزایش 8.9 درصدی یکه تاز میدان بود!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ افزایش قیمت تخم مرغ در هفته گذشته، در گیر و دار زلزله چهارشنبه شب گذشته، حکایت از هفته‌ای تلخ و سنگین برای مردم داشت. هفته گذشته هر شانه تخم مرغ با افزایش قیمت 8.9 درصدی،  از 12 هزار تومان به 15 هزار تومان رسید و حالا هم خبر تخم مرغ شانه‌ای 20 هزار تومان دود از سر مصرف کننده بلند کرده است!

در بررسی‌های صورت گرفته دلیل این گرانی معدوم شدن بیش از 13 میلیون مرغ تخمگذار به دلیل شیوع آنفولانزا و جایگزین نشدن آن در واحدهای مرغداری و آشفتگی بازار نهاده‌های دامی عنوان شد.

گویا مرغداری‌ها توان جوجه ریزی مجدد واحدهای خود را ندارند و از 16 میلیون قطعه مرغ تخم‌گذار حالا تنها 3 میلیون مرغ تخم‌گذار در واحدهاست.

گرانی‌ها زبان انتقاد مردم را بلند کرده و مثل همیشه فضای مجازی با کاربرای پر و پا قرص خود میدانی برای ابراز انتقادات و شکایت‌ها شده است.

در ادامه برخی از نظرات و انتقادات در خصوص افزایش قیمت تخم مرغ را مشاهده خواهید کرد.

واکنش کابران فضای مجازی به گرانی تخم مرغ! + عکس

واکنش کابران فضای مجازی به گرانی تخم مرغ! + عکس

واکنش کابران فضای مجازی به گرانی تخم مرغ! + عکس

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش طنز کاربران به گرانی تخم‌مرغ/ املت رو با تخم‌مرغ شانسی درست کنید! +عکس» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.