افسوس و بهت برانکو بعد از گل زهیوی

گل دقایق پایانی رحیم زهیوی پیروزی را از پرسپولیس گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر در اهواز به تساوی یک یک رسیدند.

 

این بازی در نیمه نخست با برتری نسبی پرسپولیسی ها دنبال شد و پس از گلزنی گادوین منشا، سفیدپوشان میهمان با پیروزی به رختکن رفتند. حفظ شدن این پیروزی می توانست شاگردان برانکو را با فاصله ای بسیار مطمئن تر از هفته های قبل در صدر نگه دارد و خیال مرد کروات را راحت تر کند.

اما روند مسابقه در نیمه دوم متفاوت دنبال شد و تیم میزبان رفته رفته به بازی مسلط تر شد. با ادامه یافتن حملات فولادی ها و البته پس از شکسته شدن رکورد بیشترین دقایق گل نخوردن توسط علیرضا بیرانوند، رحیم زهیوی موفق شد در دقایق انتهایی بازی دروازه پرسپولیس را باز کند و از باخت خانگی تیمش جلوگیری کند.

 

رفتن سه امتیاز شیرین بازی اهواز از چنگ پرسپولیس، پروفسور را شدیدا کلافه کرد و تصاویری که از این اتفاق شکار شده، نشان می دهد که برانکو در فاصله چند دقیقه تا پایان بازی، مجبور شد تمام نقشه ها و برنامه های هفته بعد خود را تغییر دهد. البته یکی از خوش شانسی های مربیان پرسپولیس و فولاد این بود که پارس جنوبی جم، در بازی مقابل گسترش فولاد شکست خورد و از این لغزش رقبایش استفاده نکرد.

 

 

 

 

عکس: سجاد ایمانیان

فولاد خوزستان پرسپولیس تهران رحیم زهیوی برانکو ایوانکوویچ (سرمربی)

[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش سه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افسوس و بهت برانکو بعد از گل زهیوی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش سه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.