طغیان مرد آرام/ ایمان مبعلی در جلد علی کریمی(عکس)

ایمان مبعلی هافبک باتجربه فولاد بعد از تعویض خود در دقیقه 56 با عصبانیت به این تصمیم پورموسوی واکنش نشان داد.

 

به گزارش "ورزش سه"، ایمان مبعلی هافبک بازیساز فولاد که امیدوار بود در جدال با صدرنشین لیگ بتواند نقشی پررنگ از خود بجای بگذارد، بعد از اینکه سرمربی سرخپوشان اهوازی دستور تعویض او را صادر کرد، با لگد به ساک کادرپزشکی فولاد نسبت به این تصمیم اعتراض خود را به نمایش گذاشت.


مبعلی که تجربه حضور در جام جهانی 2006 آلمان را در کارنامه دارد، دقیقا تصویری را تکرار کرد که در آن دوره علی کریمی بعد از تعویض در جدال با پرتغال در واکنش به تصمیم برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت تیم ملی اجرا کرده بود.

 


پورموسوی که قصد داشت با اضافه کردن حسن بیت سعید به عنوان مهاجم هدف تیمش و حضور زهیوی در پست وینگر یک گل عقب ماندگی از پرسپولیس را جبران کند، مبعلی را از جریان بازی خارج کرد و او را با شماره 90 تازه وارد تیمش تعویض کرد. این تعویض با طغیان هافبک پاسور سابق تیم ملی، استقلال و ... همراه شد و مبعلی که از شرایط بازی و این تصمیم شاکی بود با لگد به ساک کادرپزشکی آن را به نمایش گذاشت.


کمیته انضباطی فولادخوزستان بلافاصله بعد از این واکنش جنجالی از سوی هافبک باتجربه تیمش، مبعلی را احضار کرد تا در خصوص این حرکت او تصمیم گرفته شود.

 

 

 

عکس : سجاد ایمانیان

فولاد خوزستان ایمان مبعلی

[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش سه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طغیان مرد آرام/ ایمان مبعلی در جلد علی کریمی(عکس)» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش سه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.