فساد موجود در اسرائیل تهدیدی بزرگ‌تر از ایران است

به گزارش ایسنا اورشلیم پست گزارش داد، هزاران نفر در تل‌آویو و قدس شب گذشته در اعتراض به فساد مالی در کابینه رژیم صهیونیستی به خیابان‌ها آمدند و خواستار شفاف‌سازی و مسوولیت‌پذیری مقامات ارشد این رژیم شدند.

در این اعتراضات موشه یعالون، وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی نیز حضور داشت و با انتقاد از مقامات این رژیم، آنها را به فساد مالی و انحراف متهم کرد.

وی گفت: رهبری کردن این‌گونه نیست، رهبری باید متحد باشد. این در حالی است که سیاستمداران مسائل را به دو جبهه راست و چپ تقسیم‌بندی می‌کنند.

این مقام پیشین صهیونیستی در ادامه گفت که اگر در گذشته کسی از وی سوال می‌کرد که چه چیز باعث می‌شود شب‌ها بیدار بماند، انتظار می‌رفت که بگویم ایران اما اکنون می‌گویم فساد مالی.

یعالون افزود: فساد مالی اکنون سبب شده تا شهروندان ما اعتماد و اعتقاد خود را به رهبری اسرائیل از دست بدهند. این خطری بزرگ‌تر از تهدید ایران، حزب‌الله، حماس یا داعش است.

به نوشته این روزنامه صهیونیستی، معترضان در این اقدام پرچم‌های اسرائیل و پلاکاردهایی را به همراه داشتند که روی آن نوشته شده بود «ما خواهان سیاست‌های شفاف هستیم».

[ منبع این مطلب سایت سایت الف، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فساد موجود در اسرائیل تهدیدی بزرگ‌تر از ایران است» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت الف، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.