نتانیاهو: ریشه ناآرامی‌های منطقه در ایران است

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه فرافکنی‌های خود مدعی شد: ریشه ناآرامی‌ها در خاورمیانه در ایران است، نه اسرائیل.

به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یک‌شنبه در آغاز جلسه هفتگی کابینه این رژیم به طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان پرداخت.

به نوشته روزنامه تایمز آو اسرائیل، نتانیاهو گفت: ریشه درگیری‌ها در خاورمیانه در اسرائیل نیست، بلکه در ایران و اسلام افراط‌گرایانه و تروریسمی است که از آن الهام می‌گیرد.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: تمامی این‌ها دلایل درستی است که برای همه مشخص است و هر فردی که صداقت و شرافت داشته باشد، نمی‌تواند آن را رد کند.

به گزارش ایسنا، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حالی این اظهارات را درباره ایران مطرح می‌کند که بررسی واقعیات نشان می‌دهد، سیاست‌های مداخله جویانه و تفرقه افکنانه آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه، ازجمله رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی دلیل اصلی اسلام افراطی و خشونت ناشی از آن در این منطقه و در نهایت بروز و توسعه تروریسم است اما مقامات این کشورها همواره تلاش کرده‌اند با تکرار ادعاهای واهی خود علیه کشورمان، ایران را برای این مسائل مقصر جلوه دهند.

نتانیاهو در حالی ایران را محور مشکلات منطقه عنوان می‌کند که در روزهای اخیر از سوی مردم مناطق اشغالی مورد انتقاد شدید به خاطر فساد مالی قرار گرفته است و برخی از مقامات پیشین این رژیم فساد مالی او را خطرناک‌ترین مساله برای سرنوشت این رژیم می‌دانند.

[ منبع این مطلب سایت سایت عصرایران، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نتانیاهو: ریشه ناآرامی‌های منطقه در ایران است» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت عصرایران، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.