اسکای نیوز: «ترزا می» هنگام بروز استرس در لاک خود فرو می رود

لندن - ایرنا - اسکای نیوز روز یکشنبه با انتشار ویدئوکلیپی 2 دقیقه‌ای به تحلیل حرکات بدن «ترزا می» نخست‌ وزیر انگلیس پرداخت و عنوان کرد که او در زمان بروز استرس و چالش به‌شدت احساس آسیب‌پذیری می‌کند و می‌خواهد که در لاک خود فرو رود.

به گزارش ایرنا، اسکای نیوز در این کلیپ ویدئویی عنوان کرد: زمانی که «ترزا می» احساس تهدید می‌کند سرش را در گردنش فرو می‌برد.
این شبکه انگلیسی در این باره توضیح داد: این ‌یک رفتار دفاعی است و زمانی که افراد این اقدام را صورت می‌دهند می‌خواهند از گردنشان که آسیب‌پذیرترین نقطه بدن است حفاظت کنند. «ترزا می» هم معمولاً زمانی این کار را انجام می‌دهد که فشارهای سیاسی روی او به‌ شدت افزایش‌ یافته و حساس خطر می‌کند.
به گفته اسکای نیوز ، از دیگر رفتارهای غیرارادی خانم نخست‌وزیر، بالابردن شانه‌هایش در زمانی است که درباره یک مساله چالشی نطق می‌کند.
'او با این کارش دوباره سرش را در گردنش فرو می‌برد که نشان‌دهنده ترس درونی او درباره مساله ای است که در آن باره سخن می‌گوید.'
حرکات دهان «ترزا می» هم بیانگر اطلاعات زیادی درباره احساسات درونی اوست که به گفته این کلیپ ویدئویی می‌توان فهمید که او چه زمانی دچار استرس شده است.
اسکای نیوز در این کلیپ ویدئویی عنوان می‌کند: اولین مساله خنده‌های کاذب او است؛ به‌راحتی می‌توان فهمید که آن‌ها کاذب هستند چون در فاصله کوتاهی ظاهر و بلافاصله از بین می‌روند.
یکی از کارکردهای خنده کاذب، پنهان کردن احساسات درونی افراد است که به گفته این کلیپ ویدئویی، «ترزا می» زمانی که در سخنرانی با چالش روبرو می‌شود، خنده کاذب تحویل مخاطبانش می‌دهد.
جویدن لبان، هنگام انتظار برای سخنرانی هم از دیگر حرکات بدنی نخست‌ وزیر انگلیس است که به گفته اسکای نیوز، این رفتار نوعی اقدام تدافعی برای ایجاد آرامش و کسب اطمینان از اینکه حرف اشتباهی نزند.
اما یکی شایع‌ترین حرکات بدن ترزا می، کج شدن دهان او هنگام پاسخ به سووالات دشوار است.
اسکای نیوز در این‌ باره می‌گوید: زمانی که ترزا می انتظار شنیدن یک سوال را ندارد و نمی‌داند چه پاسخی دهد گوشه دهانش به‌طور غیرارادی به سمت پایین کج می‌شود.
مجموعه این حرکات از نگاه اسکای نیوز حاکی از است که نخست وزیر انگلیس در زمان بروز استرس و چالش، احساس آسیب پذیری می کند و می خواهد که در لاک خود فرو رود.
این شبکه خبری همچنین دیروز (شنبه) یک کلیپ ویدئویی در تفسیر زبان بدن دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا منتشر کرد و عنوان کرد که او با حرکاتش تلاش می‌کند تا خود را رئیس و رهبر بلامنازع جا بزند.
شبک**اروپام ** هـ ن **1392**انتشار: ابوالفضل بابایی

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اسکای نیوز: «ترزا می» هنگام بروز استرس در لاک خود فرو می رود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.