کمالوند: چهره جدیدی از صنعت نفت در جام حذفی خواهید دید/ دیدار حذفی با استقلال به تعویق می افتد

تهران- ایرنا- «فراز کمالوند» سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، پس از شکست سنگین تیمش برابر استقلال در لیگ برتر، گفت: به طور حتم شما چهره جدیدی از تیم ما در جام حذفی خواهید دید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کمالوند که در نشست خبری بعد از دیدار با استقلال تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: به تیم استقلال و هواداران این تیم برای پیروزی 4 بر صفر برابر صنعت نفت تبریک می گویم؛ مسئولیت شکست با من است و به هیچ عنوان قصد توجیه ندارم.
وی با اشاره به برگزاری سه دیدار صنعت نفت با پرسپولیس و استقلال در جام حذفی و لیگ برتر در 10 روز اخیر گفت: ما در دیدار جام حذفی برابر پرسپولیس 120 دقیقه بازی کردیم، ولی با این حال در 20 دقیقه ابتدایی دیدار امروز برابر استقلال، تیم برتر میدان بودیم ولی هرچه زمان گذشت، بدن بازیکنان ما تحلیل رفت.
سرمربی نفت آبادان اظهار داشت: امروز چند بازیکن ما آنفلانزا داشتند و دو تن نیز با تب بالا برای ما بازی کردند؛ ما مانند استقلال و پرسپولیس بازیکنان زیاد در اختیار نداریم تا بتوانیم فشار این چنینی را تجربه کنیم.
کمالوند گفت: صنعت نفت آبادان یا باید جام حذفی را فدای لیگ برتر می کرد یا لیگ برتر را فدای جام حذفی؛ با این حال به طور حتم چهره جدیدی از تیم ما در جام حذفی خواهید دید.
وی با بیان اینکه صنعت نفت به دلیل همراهی با سازمان لیگ، در جریان تعطیلات لیگ برتر بازی عقب افتاده خود را برابر پرسپولیس انجام داد، اظهار داشت: ما در 10 روز اخیر دو بار برابر پرسپولیس و یکبار برابر استقلال بازی کردیم و هر سه دیدار ما خارج از خانه بود؛ بازیکنان ما از نظر فیزیکی تحمل این فشار را نداشتند.
سرمربی صنعت نفت درباره به تعویق افتادن دیدار با استقلال در جام حذفی اظهار داشت: با نامه نگاری که هم ما و هم استقلال با سازمان لیگ انجام دادیم، به طور حتم زمان دیدار ما با استقلال به تعویق خواهد افتاد.
کمالوند درباره حضور سه بازیکن جدید در تیم صنعت نفت، تصریح کرد: سوشا مکانی، سعید لطفی و طالب ریکانی در حالی که با شرایط بهم ریختگی مالی در باشگاه روبه رو هستیم، مردانگی کردند که به تیم ما آمدند.
استقلال تهران امروز و در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر با چهار گل صنعت نفت را در ورزشگاه آزادی از پیش روی برداشت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
خبرنگار: مهدی رهبر** انتشار: خیراله شفیعی

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمالوند: چهره جدیدی از صنعت نفت در جام حذفی خواهید دید/ دیدار حذفی با استقلال به تعویق می افتد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.