برانکو: بدون طارمی نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری گرفته‌ایم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما بدون طارمی نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری گرفته‌ایم، گل‌های زیادی زده‌ایم و حتی به لحاظ عملکردی هم بهتر بوده‌ایم.

به گزارش ایرنا، برانکو ایوانکوویچ روز یکشنبه پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در اهواز اظهار کرد: امروز یک بازی سخت، محکم و هجومی را از سوی دو تیم شاهد بودیم اگرچه باید بگویم که تیمم در موقعیتی سخت قرار دارد و همچون گذشته شاداب نیست.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که نتیجه بازی عادلانه و منطقی بود افزود: در ابتدا شروع خوبی داشتیم و به گل رسیدیم اما در ادامه نتوانستیم راهی برای به ثمر رساندن گل دوم پیدا کنیم. هنوز تا آخر فصل راه زیادی مانده و ممکن است در ادامه مسابقات شاهد نتایج غیرمنتظره زیادی باشیم.
وی با بیان این که فولادی ها امروز با تمام توان و جسارت به میدان آمدند افزود: در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که اگر گل دوم را به ثمر برسانند پیروز بازی هستند اما متاسفانه نتوانستیم به این مهم دست یابیم. ما اکنون در سخت‌ ترین موقعیت قرار داریم و بازیکنان ما استراحت مناسبی ندارند. پیش از بازی ما در جام حذفی صنعت نفت آبادان 10 روز فرصت استراحت داشت، در حالی که ما فقط چهار روز استراحت کردیم.
برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به عملکرد تیم لطمه ای وارد نمی کند افزود: خوشبختانه ما بازیکنان و نیمکت خوبی داریم و از این موضوع ترسی نداریم، به رغم این که امروز چهار بازیکن اصلی خود امیری، طارمی، ماهینی و نوراللهی را در اختیار نداشتیم اما خوب ظاهر شدیم.
وی با اشاره به این که بازیکنان فولاد در این دیدار موقعیت زیادی ایجاد نکردند اما فشار زیادی به ما آوردند افزود: ما با فولادی بازی کردیم که سوم جدول است و همیشه یک رقیب جدی برای ما محسوب می‌شود، آنها امروز امتیاز می‌خواستند و ما را تحت فشار قرار دادند هر چند که بازیکنان ما شادابی لازم را نداشتند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادش را با تیم تمدید خواهد کرد افزود: به زودی همه چیز را از طریق سایت باشگاه متوجه خواهید شد.
دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
9879/6002/1772
*خبرنگار: محمد شاکری **انتشار: مجید ملازاده

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برانکو: بدون طارمی نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری گرفته‌ایم» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.