شفر: مقابل صنعت نفت به حق خود رسیدیم/مربی جدید به کادرفنی اضافه می شود

تهران- ایرنا- «وینفرد شفر» سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: مقابل صنعت نفت عملکرد بسیار خوبی داشتیم و با پیروزی پر گل به حق خود رسیدیم.

به گزارش ایرنا، شفر پس از پیروزی چهار بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان، گفت: یکی از بهترین هدیه های سال نو میلادی را امروز با زدن چهار گل گرفتم. این بهترین بازی استقلال در لیگ بود و باید از این به بعد مراقب باشیم تا دچار غرور نشویم.
وی ادامه داد: به همه بازیکنانم به خاطر عملکرد خوبشان تبریک می گویم و همچنین به کادرفنی که در طول هفته تلاش زیادی را برای آماده سازی تیم انجام می دهند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: هواداران نقش زیادی در موفقیت ما دارند و امیدوارم در آینده شاهد حمایت بیشتری از سوی آنها باشیم. باید از «امید ابراهیمی» هم تشکر کنم که با توجه به مشکلاتی که داشت حاضر شد در این مسابقه به میدان برود و عملکرد خوبی هم به نمایش گذاشت.
وی در خصوص عملکرد «محسن کریمی»، تصریح کرد: باید از او تشکر کنم که امشب عملکرد خوبی داشت و خوشحالم او در لیست ما قرار دارد.
وی در مورد حضور دستیار جدید در کادرفنی خود، اظهار کرد: «میگوئل پولی» مربی جدید به کادرفنی ما اضافه می شود و شایعاتی که در خصوص نیامدن او مطرح شد، درست نیست. کارهای ویزای او در حال انجام است و بعد از آن به ایران می آید.
شفر در خصوص دیدار صنعت نفت، گفت: این تیم در دقایق اول بازی بسیار خوب کار کرد، اما ما بهتر بودیم و توانستیم به پیروزی برسیم.
سرمربی استقلال در رابطه با بازیکنانی که جذب این تیم خواهند شد، افزود: بعد از ثبت قرارداد می توانم اسم آنها را بیان کنم، اما در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی نیاز به بازیکنان جدید داریم.
برای اگاهی از اخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعی

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شفر: مقابل صنعت نفت به حق خود رسیدیم/مربی جدید به کادرفنی اضافه می شود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.