مدیرعامل پاس: بدهی باشگاه را می توان با 20 درصد تسویه کرد

همدان - ایرنا - مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: پنج میلیارد ریال بدهی فعلی و مورد شکایت از باشگاه پاس را می توان با پرداخت 20 درصد تسویه کرد.

محمدتقی رحیمی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تاکنون با حداقل پرداختی توانسته ایم 4 میلیارد و 500 میلیون ریال طلب شاکیان را تسویه کنیم و اکنون نیز بنا به دستور فدراسیون باید پنج میلیارد دیگر از بدهی های فصول گذشته را پرداخت کنیم.
وی بیان کرد: سیاست باشگاه در تسویه های مالی جلب رضایت شاکیان با پرداخت حداقلی است و برهمین اساس اگر هیات مدیره باشگاه بودجه درخواست شده را برای تسویه بدهی ها تامین کند، با تنها 20 درصد می توانیم نسبت به رضایت طلبکاران اقدام کنیم.
رحیمی اظهار کرد: فدراسیون در پرداخت بدهی طلبکاران با هیچ یکی از باشگاه ها تعارف ندارد و تاکنون توانسته ایم 4 میلیارد و 500 میلیون ریال تسویه مالی اخذ کنیم و در مقابل با مبلغ بسیار ناچیزی با شاکیان به توافق رسیدیم.
مدیرعامل باشگاه پاس همدان افزود: تا به امروز نسبت به صدور کارت بازیکن جدید به دلیل بدهکاری های فصول گذشته از سوی فدراسیون اقدامی نشده و امیدوارم امروز با رایزنی هایی که داشته ایم، این مشکل برطرف شود.
وی بیان کرد: به هر حال بدهی ها باید تسویه شود و حق طلبکاران است منتهی نیاز به تامین منابع مالی برای پرداخت دارد.
وی در خصوص مشکل صدور کارت بازیکنان جدید گفت: فدراسیون تصمیم خود را تغییر داده و قبل از بازی هفته گذشته به ما اطلاع دادند که نه تنها 20 درصد از کل بدهی ها باید تسویه شود بلکه به میزان قراردادهایی که نیم فصل منعقد می شود نیز تسویه مالی از بدهی ها باید اخذ شود.
وی با قدردانی از اعضای هیات مدیره در حمایت از تیم پاس گفت: انتظار ما حمایت های بیشتر و به موقع است چرا که اکنون در حساس ترین دوره مسابقات قرار داریم و سایر تیم ها نیز برای ایجاد انگیزه بهتر در بازیکنان پرداختی های مالی را در دستور کار قرار داده اند.
تیم پاس سه شنبه هفته جاری در هفته پانزدهم لیگ دسته 2 فوتبال کشور مهمان پالایش نفت آبادان است.
پاسی ها هم اکنون با 16 امتیاز در رتبه ششم جدول رده بندی گروه سه لیگ دسته 2 قرار دارند.
7520/2087
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل پاس: بدهی باشگاه را می توان با 20 درصد تسویه کرد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.