200 دختر خوش حجاب استان بوشهر تجلیل شدند

بوشهر-ایرنا- 200 دختر خوش حجاب استان بوشهر بعد از ظهر یکشنبه در آئینی با حضور مسئول برنامه ریزی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و شماری از مسئولان استانی تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، جانشین دبیر ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر استان بوشهر در این آئین گفت: طرح تجلیل از دختران خوش حجاب استان با همکاری طلبه های خواهر برای رده سنی پنج تا 10سال اجرا شده است.
حجت الاسلام علی اکبری اظهار کرد: طرح تجلیل از دختران خوش حجاب با هدف ترویج و فرهنگ سازی حجاب در جامعه اجرا شده است.
وی با اشاره به فعالیت طلایه‌داران در ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: طلایه‌‌داران با فراگیری آموزشهای لازم بعنوان مبلغان امر به‌ معروف و نهی از منکر در سطح استان مشغول به فعالیت می‌شوند.
اکبری یادآور شد: تاکنون چهار هزار و 450 نفر در استان بوشهر بعنوان داوطلب در بخش طلایه داران نام نویسی و از این تعداد یک هزار نفر آموزشهای لازم را فراگرفتند.
وی با تاکید بر تحکیم ارزش‌ها و ترویج گفتمان امر به معروف و نهی از منکر گفت: جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی با اجرایی شدن فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه قابل تحقق است.
اکبری با تاکید بر مصون نگه داشتن جوانان و نوجوانان از آسیب‌های اجتماعی افزود: پیشگیری از بروز ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی با ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر محقق می‌شود که در این راستا همه آحاد جامعه موظف به ایفای نقش هستند.
7212/6047**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری*انتشار دهنده: موناعیدان

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «200 دختر خوش حجاب استان بوشهر تجلیل شدند» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.