یک مسئول: دبیران شورای امر به معروف برای کاهش فساد اداری تلاش کنند

بوشهر- ایرنا- مسئول برنامه ریزی و مشاور عالی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر برای به صفر رساندن فساد اداری در دستگاههای اجرایی و سازمانها تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام یدالله حبیبی بعد از ظهر یکشنبه در همایش دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی و معاونان پرورشی استان بوشهر افزود: اعضای این ستاد در کاهش مشکلات و معضلات جامعه نقش مهمی برعهده دارند.
وی بیان کرد: تعیین دبیر شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دستگاههای اجرایی به منزله تحقق مطالبه مردم، تکریم ارباب رجوع و برخورد قاطع با فساد اداری است.
حبیبی اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر رمز حیات دین است و احیای این فریضه مهم الهی باید از دستگاههای اجرایی آغاز شود.
وی تصریح کرد: آمران به معروف و ناهیان از منکر باید از کلیات عبور و برای احیای این فریضه به مباحث مورد نیاز جامعه بپردازند.
این مقام مسئول با تاکید بر احیای هرچه بیشتر فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: برخی منکرها باید با تشخیص به موقع، تجویز مناسب و مراقبت ویژه به مرور آنها را در جامعه ریشه کن کرد.
حبیبی تاکید کرد: در این ارتباط الگوسازی، بهبود روش‌ها و قدردانی از آمران به معروف در دستور کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرار دارد.
وی یادآور شد: در عرصه آموزش نیز با برگزاری کلاس‌های مناسب و چاپ کتاب قانون گام های تاثیرگذاری برای نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه برداشته می ‌شود.
6047/7212/1772 **خبرنگار: عبدالصمد شهریاری **انتشار دهنده: مجید ملازاده

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک مسئول: دبیران شورای امر به معروف برای کاهش فساد اداری تلاش کنند» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.