مرگ زن ۷۰ ساله به علت ترس از صدای انفجار/ ۳ کشته و ۳۸۷ مجروح از ابتدای اسفند تا ۱۲ ظهر امروز/ تهران رکورددار بیشترین حادثه

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزای میزان، امروز همزمان با برگزاری مراسم چهارشنبه سوری در نقاط مختلف کشور باز هم عده ای از جوانان به علت رعایت نکردن مسائل ایمنی و استفاده از مواد محترقه خطرناک دچار حادثه شدند. براساس گفته های رییس اورژانس کشور از ابتدای اسفند تا روز گذشته دو نفر به علت انفجار مواد محترقه جان خود را از دست داده اند.

فوت یک پسر 19 ساله در تهران ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۸

پسر 19 ساله که صبح امروز در تهران به دلیل انفجار مواد محترقه دچار سوختگی 100 درصد شده بود، فوت کرد.

افزایش مجروحان حوادث چهارشنبه سوری/ تعداد کشته ها به سه نفر افزایش یافت ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۲

براساس آخرین اعلام اورژانس تعداد کل مصدومان و فوتی های چهارشنبه آخر سال به 388 نفر افزایش یافت. 

این آمار مربوط به اول اسفند تا ساعت 16 امروز است. 

 

تخزسی ساختمان سه طبقه در پیکان شهر ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۰

پلیس اعلام کرد انفجار مواد محترقه در پیکان شهر، باعث تخریب 50 درصدی ساختمان سه طبقه شد و در این حادثه مردی 30 ساله از ناحیه دست و سر دچار مصدومیت شد. 

نوجوان 13 ساله قربانی ترقه بازی دیگران ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۶

نوجوان شیرازی که مشغول بازی در حیاط خانه بود، به علت پرتاب مواد محترقه از سوی رهگذران از ناحیه دو دست و دو پا مجروح شد. این مجروح پس از انتقال به بیمارستان تحت مداوا قرار گرفت.

نقاط پر خطر برای روشن کردن آتش ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۲

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: درخواست ما این است که افراد از روشن کردن آتش در مناطقی همانند پارکینگ خانه ها، کنار درختان، در اطراف پوشش های گیاهی، بالکن منازل و سایر نقاط خطرناک خودداری کنند.

وی افزود: اگر افراد می خواهند نسبت به روشن کردن آتش اقدام کنند بهتر است آتشی کوچک را در یک استانبولی برپا کنند.

 

آخرین آمار مجروحان چهارشنبه سوری در زنجان ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۳

ساعت 10 صبح امروز دو پسر جوان 22 ساله که مشغول تهیه مواد محترقه در پشت بام خانه ای در زنجان بودند از ناحیه دست ، پا و صورت دچار سوختگی درجه یک و 2 شدند و همچنین  چند روز قبل یک دختر جوان که در حال عبور از خیابان بود که به علت پرتاب مواد محترقه به سمتش از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شد.

 

قطع دست یک نوجوان در اصفهان ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۷

دست یک پسر بچه تبعه افغانستان که شب گذشته مشغول ساخت مواد محترقه  بود به علت انفجار از ناحیه مچ قطع شد. 

طرح ترافیک و زوج و فرد تغییر نمی کند ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۵

پلیس راهور تهران اعلام کرد زمان اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد امروز در تهران تغییر نمی کند. 

انفجار مواد محترقه سه مصدوم در اردبیل داشت ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۱

سرپرست مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی استان اردبیل گفت: بر اثر انفجار مواد محترقه دست ساز در اردبیل سه تن مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

فوت یک زن به دلیل صدای انفجار / مرگ نوجوان در همدان ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۵

پیرحسین کولیوند، رییس اورژانس کشور به خبرگزاری میزان گفت: چند روز قبل یک زن 70 ساله پیاده در زنجان با شنیدن صدای انفجار مواد محترقه دچار ایست قلبی شد و فوت کرد.

وی افزود: کشته دیگر حوادث چهارشنبه سوری نیز مربوط به شهر همدان بوده که یک نوجوان 12 ساله استفاده کننده مواد محترقه فوت شده است.

سوختگی 100 درصد پسر جوان در تهران ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۵

بامداد امروز پسر 19 ساله که مشغول تهیه مواد محترقه خطرناک بود به علت انفجار به شدت مصدوم و به بیمارستان سوانح سوختگی منتقل شد. این پسر جوان دچار صد در صد سوختگی و شکستگی از ناحیه دست و پا شده است. براساس اعلام مسئولان بیمارستان احتمال فوت این فرد وجود دارد.

آماده باش بیمارستان سوانح سوختگی ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۹

رییس بیمارستان سوانح سوختگی گفت: امروز نیروهای درمانی بیمارستان دو برابر شده و کادر درمانی در آماده باش کامل هستند. شهروندان سوختگی های عمیق را خود درمانی نکرده و حتما به مراکز درمان مراجعه کنند. 

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری میزان، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرگ زن ۷۰ ساله به علت ترس از صدای انفجار/ ۳ کشته و ۳۸۷ مجروح از ابتدای اسفند تا ۱۲ ظهر امروز/ تهران رکورددار بیشترین حادثه» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری میزان، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.