معاون اول برای دفاع از وزرا در جلسه استيضاح حضور می یابد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در توییتر اعلام کرد که برای دفاع از سه وزیر، در جلسه استيضاح آن‌ها حضور می یابد.

معاون اول برای دفاع از وزرا در جلسه استيضاح حضور می یابدبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جلسه استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نوبت صبح و جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در نوبت عصر روز سه‌شنبه‌ هفته‌ جاری (۲۳ اسفند ماه) برگزار می‌شود. همچنین جلسه استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در روز چهارشنبه (۲۴ اسفند ماه) برگزار خواهد شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با انتشار پستی در حساب توییتری خود اعلام کرد که فردا و پس فردا برای دفاع از وزرا، در جلسه استیضاح آن‌ها حضور می یابد.

جهانگیری در توییتر نوشت:

"فردا و پس فردا همراه با وزرای پركار و باتجربه دولت؛ آقایان ربیعی، آخوندی و حجتی به مجلس میروم. استیضاح حق مجلس است اما امیدوارم با دفاع مستدل دوستانم، مجلس محترم با رأی قاطع خود هم راه خدمت بیشتر دولت را هموارتر كند و هم به جامعه عیدی تفاهم و همدلی مجلس و دولت را بدهد."

معاون اول برای دفاع از وزرا در جلسه استيضاح حضور می یابد

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون اول برای دفاع از وزرا در جلسه استيضاح حضور می یابد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.