انتقاد شدید وزیر ارتباطات از اجرا نشدن دولت الکترونیکی

محمدجواد آذری جهرمی در توییتر از اجرا نشدن دولت الکترونیکی و خودداری دستگاه‌ها از تبادل اطلاعات با یکدیگر به شدت انتقاد کرد.

انتقاد شدید وزیر ارتباطات از اجرا نشدن دولت الکترونیکیبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار دو پست متوالی در توییتر از اجرا نشدن دولت الکترونیک و خودداری دستگاه‌ها از تبادل اطلاعات با یکدیگر به شدت انتقاد کرد و نوشت وقت آن است که دستگاه های مختلف تن به اجرای دولت الکترونیکی بدهند.

آذری جهرمی در توییتر نوشت:

تویییت اول؛

"تا کی باید تیتر ثابت رسانه ها افشاگری فساد و پیگیری پرونده مفسدان باشد؟ وقت آن است دستگاه های مختلف تن به اجرای دولت الکترونیکی بدهند و به سمت اصلاح برخی فرآیندهای ناسالم دیوان سالاری برویم‌. بخشی از فاسدان مولود سیستم های اداری فسادپرور هستند."

توییت دوم؛

"هر چند استانداردهای معتبری برای حفظ امنیت اطلاعات وجود دارد، برخی دستگاهها به بهانه حفظ امنیت اطلاعات از تبادل اطلاعات با دیگر دستگاهها خودداری می‌کنند، در حالیکه فساد بزرگترین موضوع ضد امنیتی هر کشوری است."

انتقاد شدید وزیر ارتباطات از عدم اجرای دولت الکترونیک

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد شدید وزیر ارتباطات از اجرا نشدن دولت الکترونیکی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.