انتقاد پتر چک از داور دیدار وست بروم-آرسنال

پتر چک، دروازه بان آرسنال، پس از تساوی 1-1 تیمش مقابل وست بروم، مایک دین، داور بازی را به دلیل گرفتن یک ضربه پنالتی جنجالی در دقایق پایانی بازی به شدت مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار در فاصله 7 دقیقه به پایان بازی، الکسیس سانچس روی یک ضربه آزاد که در میانه راه به بازیکن حریف برخورد کرد، آرسنال را پیش انداخت.

 

در حالی که به نظر می رسید توپچی ها به سه امتیاز این دیدار خواهند رسید، داور بازی در در دقیقه 89، برخورد توپ به دست کالوم چمبرز روی ارسال کیه‌ران گیبس را پنالتی تشخیص داد و جی رودریگز توانست از روی نقطه پنالتی، کار را به تساوی بکشد.

 

 

 

چک که به دلیل اعتراض به داور بعد از سوت پایان بازی، کارت زرد دریافت کرد، به خبرنگاران گفت:" من به این خاطر کارت زرد گرفتم که گفتم خطای هند نبود. ما در ابتدای هر فصل با داوران جلسه ای داریم و هربار می گوییم که در چنین صحنه هایی، بازیکن خیلی به ضربه نزدیک است و خطای هند نیست.

 

بنابراین من از او پرسیدم چرا نظرش را تغییر داد و پنالتی اعلام کرد وقتی هر بار چنین جلسه ای داریم، آنها می گویند که پنالتی اعلام نخواهند کرد. بنابراین او به من کارت زرد داد و این ناامیدکننده ترین اتفاق است زیرا می توانست به من بگوید چرا. او تنها یک کارت زرد به من داد و رفت."

پتر چک آرسنال

[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش سه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد پتر چک از داور دیدار وست بروم-آرسنال» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش سه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.