آماده سازی ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس - نسف قارشی +فیلم

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در اولین مسابقه خود در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف نسف قارشی می رود.

آماده سازی ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس - نسف قارشی +فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس نخستین بازی خود در گروه C لیگ قهرمانان آسیا را برابر نسف قارشی ازبکستان در ورزشگاه آزادی برگزار می کنند.

پرسپولیس فصل گذشته با رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به بهترین نتیجه خود در تاریخ این رقابتها دست پیدا کرد. قرمزها در نیمه نهایی در یک روز بد در غیاب چند مهره کلیدی‌شان چهار-صفر به الهلال باختند و در بازی برگشت موفق به جبران نشدند.

ساعت 17:15 امروز پرسپولیس اولین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه آزادی برابر نسف قارشی آغاز می کند و قصد دارد تا امسال حضور قدرتمندتری نسبت به سال گذشته داشته باشد.

در ادامه ویدئویی از آماده سازی ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس - نسف قارشی را مشاهده می کنید.

 

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آماده سازی ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس - نسف قارشی +فیلم» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران جوان، دریچه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.