نخستین استارتاپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- نخستین رویداد استارتاپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند 9 الی 11 اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با توجه به اهمیت بهره گیری از ایده ها، نوآوری ها و نگاه خلاقانه علمی و به روز جامعه دانشگاهی کشور در ارائه راهکارهای موثر بومی با هدف مرتفع ساختن چالش های مدیریت شهری به ویژه محیط زیستی، همچنین کاهش هزینه ها و ایجاد درآمدهای پایدار در مدیریت کلانشهر تهران، نخستین استارت آپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
محورهای برگزاری این استارت آپ ویکند شامل، «مدیریت حمل و نقل»، «ترافیک و کاهش آلودگی هوا»، «مدیریت پایدار منابع - آب، پسماند، انرژی» و «درآمدهای پایدار» می شود.
این رویداد استارت آپی در دانشگاه شهید بهشتی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و پژوهشکده علوم محیطی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
برگزاری این رویداد، نخستین گام در مسیر حرکت به سوی تهران پایدار هوشمند خواهد بود.

علمی **1023**
تنظیم:ابوالقاسم تیموری**انتشار: محتشمی پور

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین استارتاپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.