سوبیا، دسر لذیذ مکزیکی

امروز تصمیم داریم شما را با شیوه‌ی تهیه‌ی یک دسر مکزیکی آشنا کنیم. در این دسر، از آرد برنج استفاده می‌شود. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی این دسر مکزیکی، با ما همراه باشید. سوبیا، دسر لذیذ مکزیکی اختصاصی تابناک باتو؛ امروز تصمیم داریم شما را با شیوه‌ی تهیه‌ی یک دسر مکزیکی آشنا کنیم. در این  دسر، از آرد برنج استفاده می‌شود. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی این دسر مکزیکی، با ما همراه باشید.
سوبیا، دسر لذیذ مکزیکی
مواد لازم:
آرد برنج: یک و یک سوم پیمانهدارچین: یک قاشق چایخوریآب: چهار پیمانهماست: یک و نیم پیمانهوانیل: یک چهارم قاشق چایخوریشکر: نصف پیمانهدارچین: دو قاشق چایخوری
طرز تهیه:
آرد برنج را به همراه آب و یک قاشق چایخوری دارچین در مخلوط کن ریخته و خوب مخلوط می‌کنیم. مخلوط به دست آمده را با کمک یک پارچه‌ی نازک، صاف می‌کنیم و  آن را دست کم به مدت هشت ساعت، کناری قرار می‌دهیم. 
پس از گذشت این زمان، به دسر، وانیل، دو قاشق چایخوری دارچین و شکر را اضافه کرده و خوب مخلوط می‌کنیم. دسر آماده شده را در ظرف مناسبی ریخته و و سرد، سرو می‌کنیم.
ترجمه و تنظیم: تابناک باتومنبع: fatafeat

[ منبع این مطلب سایت مجله تابناک باتو، آشپزی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سوبیا، دسر لذیذ مکزیکی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت مجله تابناک باتو، آشپزی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.