کارلوس کی‌روش:در زمان مناسب پاسخ حرف‌های بزدلانه کریمی را می‌دهم/کریمی:بزدل بودم الان اینجا نبودم!

کارلوس کی‌روش:در زمان مناسب پاسخ حرف‌های بزدلانه کریمی را می‌دهم/کریمی:بزدل بودم الان اینجا نبودم!

ورزش > فوتبال ملی - کارلوس کی‌روش در پیامی به عادل فردوسی‌پور به علی کریمی پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرمربی تیم ملی  در این پیامک برای علی کریمی نوشت:«هیچ تردیدی وجود ندارد ، شما استعداد را می توانید بخرید اما کاراکتر را نمی توانید بخرید. من در زمان مناسب پاسخ این حرف ها ، اتهامات دروغ و بزدلانه را می دهم. این فرد دارد توهین می کند به تمام آن 124 بازی که در تیم ملی بوده است و همبازی هایش.»

علی کریمی هم در پاسخ گفت:«من اگر بزدل بودم حتما الان اینجا نبودم. ایشان چرا اینجا نمی آیند الان و جواب نمی دهند؟ من که حرفی نمی زنم که عجیب باشد. آقای ساکت می خواهی من ایمیلی که برای مدرک سباستین به شما زده شده است را بفرستم؟ کارلوس کی روش فقط از این ماجرا دلخور است. بعد از حرف های من سباستین را فرستادند به یک دوره مربیگری و آنجا یک مدرک برایش گرفته اند که الان بگویند مربی بدنساز است!»

 

41258

[ منبع این مطلب سایت سایت خبرآنلاین، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارلوس کی‌روش:در زمان مناسب پاسخ حرف‌های بزدلانه کریمی را می‌دهم/کریمی:بزدل بودم الان اینجا نبودم!» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت خبرآنلاین، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.