رفتار‌های محتاطانه فرماندهان نظامی اسرائیل در سوریه

رفتار‌های محتاطانه فرماندهان نظامی اسرائیل در سوریهبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، ولید العمری مدیر دفتر الجزیره عربی در رام الله گفت: پس از پدافند هوایی سوریه و سرنگونی جنگنده اف شانزده اسرائیل ، منطقه وارد مرحله جدیدی شده است و به عقیده بسیاری قواعد درگیری تغییر کرده است و اسرائیلی که طی سال‌های گذشته به فضای هوایی سوریه آزادانه تجاوز می‌کرد هم اکنون مجبور است که در این باره رفتارهای محتاطانه‌ای را در پیش گیرد، هرچند که نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفته است که اسرائیل تغییر قواعد درگیری را نمی‌پذیرد و تا زمانی که این کار به سود امنیت اسرائیل باشد به این اقدام‌های خود ادامه می‌دهد. بنابراین ما در برابر وضعیت جدیدی قرار داریم و باید ببینیم که این وضعیت به چه شکلی در می‌آید و چگونه اسرائیل می‌تواند با آن برخورد کند.


اسرائیلی‌ها اعتراف کرده اند ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تنها کسی بوده است که روز شنبه جلوی به وخامت گراییدن اوضاع را گرفت و مانع از افزایش تنش میان سوریه و اسرائیل شده است.

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت خبرگزاری میزان، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفتار‌های محتاطانه فرماندهان نظامی اسرائیل در سوریه» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری میزان، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.