پیروزی قاطعانه سیتی مقابل وست بروم

منچسترسیتی موفق شد در دیداری حساس، 3-0 وست بروم را شکست داده و با توجه به شکست یونایتد، اختلاف خود با در رده دوم را افزایش دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان گواردیولا در دیداری همزمان با دیدار یونایتد – تاتنهام،  در خانه میزبان وست بروم بودند که موفق شدند با یک پیروزی قاطع، 3 امتیاز بازی را از آن خود کرده و اختلاف امتیاز خود را با یونایتد افزایش دهند.

 

بار دیگر، سیتی شاهد یکی از آن بازی های درخشان کوین دی بروین بود که صدمین بازی اش را برای سیتی انجام می‌داد و البته نمایشی بسیار درخشان در این دیدار داشت.

 

 

 

 

بازی توسط سیتی طوفانی شروع شد و شاردان گواردیولا در همان چند دقیقه اول، چندین موقعیت عالی را برای گلزنی از دست دادند. در نهایت همین فشارها جواب داد و سیتی موفق شد با گل فرناندینیو در دقیقه 20، قفل دروازه حریف را شکسته و پیش بیفتد.

 

با این وجود، وست بروم نیز حریف دست و پا بسته ای نشان نداد و توانست تا پایان نیمه اول مقابل سیتی مقاومت کرده و موقعیت هایی نیز برای خود ایجاد کرد که راه به جایی نبرد.

 

در شروع نیمه دوم، شاگردان گواردیولا بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بازی خوب خود را از همان ابتدا به حریف دیکته کردند تا در اواسط نیمه یعنی دقیقه 69، کوین دی بروین توانست دروازه آنها را برای بار دوم باز کند.

 

 

 

 

این بار وست بروم قصد حمله داشت که در این امر ناکام بود و شاگردان گواردیولا توانستد موقعیتی ایجاد کرده و دی بروین پس از یک دو با استرلینگ، گل دوم را به ثمر رساند. سیتی سوار بر بازی شد و توانست توپ و میدان را در اختیار بگیرد و در دقایق پایانی بازی، با حرکت دیدنی استرلینگ و پاس زیبای او به آگوئرو، به گل سوم رسید. این بار مهاجم آرژانتینی با یک شوت دقیق توانست دروازه حریف را باز کرده و کار را در دقایق پایانی تمام کند.

 

بدین ترتیب سیتی در صدر جدول جایگاه خود را تحکیم بخشید و اختلاف خود با یونایتد را به 15 امتیاز رساند تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک تر باشد.

منچستر سیتی وست برومویچ

[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش سه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیروزی قاطعانه سیتی مقابل وست بروم» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش سه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.