پیش بازی منچسترسیتی - وست بروم

دو تیم منچسترسیتی و وست بروم، امشب در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان پپ گواردیولا در حال حاضر با 65 امتیاز صدرنشین جدول لیگ هستند و اختلافی 12 امتیازی با تیم دوم جدول یعنی یونایتد دارند. گواردیولا و سیتی در پی کسب قهرمانی در این فصل لیگ برتر هستند و شرایط خوبی در جدول دارند. سیتیزن ها در 6 بازی اخیر، 4 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست به ثبت رسانده و در فرم نسبتا خوبی هستند. تقابل با تیم آخر جدول مطمئنا کار دشواری برای آنها نخواهد بود و باید دید که در دیدار پیش رو چه عملکردی خواهند داشت.

 

 

 

 

در آن سو وست بروم نیز با 3 تساوی، 2 شکست و 1 پیروزی در 6 بازی اخیرش، در  فرم ضعیفی قرار دارد. آنها با کسب تنها 20 امتیاز در 24 بازی قعرنشین هستند و تا به اینجای فصل نیز نتوانسته اند شرایط را تغییر دهند و اوضاع را بهبود ببخشند.

 

در 6  تقابل اخیر دو تیم، 6 پیروزی برای سیتی به دست آمده و وست بروم موفق به کسب امتیاز مقابل سیتیزن ها نشده است. مندی، فودن، ژسوس، دلف و سانه به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان در دیدار پیش رو نیستند و در آن سو، چادلی و موریسون نیز قادر به همراهی تیمشان نیستند.

 

ترکیب احتمالی:

 

منچستر سیتی وست برومویچ

[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش سه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیش بازی منچسترسیتی - وست بروم» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش سه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.